חנויות ויבוא חלפים

הדרכה ויבוא בין לאומי - 

בעברי עסקתי הרבה בייבוא וייצוא מכל העולם (אירופה,סין וארה"ב) ומייצרניות החשובות בעולם. בידי הידע והקשרים הנכונים על מנת להתאים את הספקים לעסקך מתוך מאגר ספקים רחב ומגוון אשר נבנה עם השנים.בין היתר אנו נטפל ונדריך בהובלה ושילוח בין-לאומי (אווירי\ימי) וסיווג לעמילות מכס. ביחד נמצא את הדרך הטובה והזולה ביותר לייבוא חלפים.

ניהול קשרי לקוחות - 

ניהול קשרי לקוחות (CRM) הינו דבר חשוב והכרחי בכל חנות. מעקב נכון של הלקוחות יכול לאפיין לנו את הביקוש למוצרים. ישנן דרכים רבות למעקב לקוחות. בידי הידע והנסיון לכך.

שיווק -

בעזרת שיווק נכון נוכל להגדיל את נפח הלקוחות שלנו. שיווק נעשה בכמה מישורים וחשוב לאפיין אותו לעסק הקיים, שיווק לקהל יעד מתאים.

טיפול והגשה ברשיונות וברשויות -

בניהול חנות אנו יכולים להיתקל בבירוקרטיה רבה. מסמכים רבים דורשים טיפול ומעקב. בעזרת שיטת עבודה אנו יכולים להקל על עצמנו בעבודה ובייעליות.

הכנת קטלוג מוצרים אלקטרוני -

הכנת קטלוג מוצרים אלקטרוני הינו הכרחי על מנת לעקוב אחרי המוצרים בחנות ועל סדרם. בידי הידע והנסיון בבנית קטלוג המתאים לחנות שלך.

הדרכת עובדים -

הדרכת עובדים בחנות הכרחית לסביבת עבודה נוחה ופרודקטיבית. בעזרת ימי עיון והדרכה נפעל להדריך כל עובד בתפקידו ולשפר את תפוקת עבודותו. הפקידה, המחסנאי והסוכן, כל עובד בהדרכתו האישית.