ייעוץ עסקי

חנויות וייבוא חלפים

ניהול חנות חלפים  דורש מאיתנו - שיווק נכון לקהל יעד המתאים, ניהול לוגסטי מסודר וקפדני, הדרכת עובדים ומתן שרות לקוחות מקצועי ואדיב, קשרים נכונים למשווקים בחו"ל ובארץ וניהול פיננסי מסודר של מחסן החלפים. כל עוד נעמוד ביעדים אלה, ההצלחה בהשיג ידינו. בעברי ניהלתי חנויות אשר ייצרו וייבואו חלפים, בעזרת הידע והנסיון אנו נעבוד יחדיו על מנת להנחיל לעסקך את אמות המידה הנכונות להצלחת החנות שלך.

 

חברות בעלות ציי רכב

ניהול צי רכב אינו דבר פשוט, הוא מצריך מאיתנו התנהלות נכונה. ניהול לוגסטי מורכב ייעשה בעזרת ניהול ותכנון נכון. בעזרת הידע שרכשתי במרוץ השנים, למדתי לזהות בעיות ומכשולים ואת דרך פתרונם. ביחד נוכל לתכנן את היעדים הרצויים הן בהקמה הן

 בפיתוח. הנעת עובדים להגיע ליעדים הנצרכים תעזור לנו לכבוש את המטרות בצורה חלקה יותר, המטרות אותן בנינו אחרי התבוננות ותכנון מקצועי. ביחד נפעל על מנת למקסם את האפשרויות העומדות לפנינו ולפתוח דלת לאפשרויות חדשות.

הקמת רשתות ומיתוג

להקים רשת אינו דבר פשוט, יש צורך לתוכנית עסקית ברורה ומסודרת עם מטרות ברורות. בעברי הקמתי כמה רשתות הקשורות בענף הרכב והתחבורה. בידי הכלים לתהליך זה. הקמת רשת זוהי ההזדמנות שלך להגיע לגבהים חדשים ולפתח את עצמך ואת העסק הקיים. ביחד נפעל על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר !

קורסים, השתלמויות וימי עיון

קורסים, השתלמויות וימי עיון הם דרך נפלאה להעשיר את הידע שלנו. קורסים במגוון תחומים הקשורים לניהול, מכונאות ועוד, יעזרו לכם ולעובדכם להעשיר את הידע הקיים ולפתח את היכולות. ימי עיון לעובדים במוסך, ימי עיון לבעלי חנויות, ימי עיון למנהלי עבודה ועוד הם רק חלק מהקורסים אותם אני מציע.

 
 
 

לקבלת ייעוץ עוד היום

צור קשר